contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
BAZA DANYCH LPB
Pomagać poprzez pomoce dydaktyczne! Wyższa Szkoła Logistyki już od początku współpracy ze szkołami ponadgimnazjalnymi dostrzegła problem niewystarczającej ilości pomocy dydaktycznych dla kierunków kształcenia w zawodzie technik logistyk i technik spedytor. Wcześniejsze działania mające na celu stworzenie tych materiałów podejmowane były w ramach wydawnictwa WSL oraz programu WSL - DLA SZKÓŁ ŚREDNICH. Projekt "Wielkopolska musie wiedzieć" wykorzystując te doświadczenia oraz wyniki badań doprowadzi do istotnego rozbudowania bazy pomocy dydaktycznych.
info
WSL DLA SZKÓŁ ŚREDNICH
Program WSL DLA SZKÓŁ ŚREDNICH jest przełożeniem na realne  i efektywne działania konsekwentnie realizowananej do wielu lat przez Wyższą Szkołę Logistyki roli patrona edukacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych kształcących w zawodach: technik logistyk oraz technik spedytor w zakresie nowoczesnego kształcenia dostosowanego do potrzeb rynku (dowiedz się więcej).

WYSŁYCHAJ wywiadu z  Kanclerzem WSL doc. dr inż. Ireneuszem Fechnerem na temat programu.
W ramach programu WSL DLA SZKÓŁ ŚREDNICH utworzona została i funkcjonuje już ponad 4 lat BAZA DANYCH DYDAKTYCZNYCH. Pomoce dydaktyczne opracowywane w ramach projektu „Wielopolska musi wiedzieć” będą uzupełnieniem tych materiałów oraz pozwolą na opracowanie nowej drogi tworzenia i pozyskiwania tego rodzaju materiałów.
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ