contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!

INFORMACJE OD SZKÓŁ
Tak wiele do przekazania, tak wielu do poinformowania! Wykorzystaj unikatową funkcjonalność portalu, która została stworzona w celu łatwego dotarcia z różnego rodzaju informacjami do wielu przedsiębiorców. Poprzez formę ogłoszeń, z którymi może zapoznać się każdy zainteresowany możesz poszukiwać miejsc na praktyki dla uczniów, możliwości odbycia wizyt studyjnych, jak również stworzyć swój unikatowy szablon informacji, na przykład dla znalezienia gości na targi pracy, czy imprezy logistyczne. Funkcje te dostępne są tylko dla zalogowanych nauczycieli.
info
INFORMACJE OD SZKÓŁ
► Wykorzystaj unikatową funkcjonalność portalu, która została stworzona w celu łatwego dotarcia z różnego rodzaju informacjami do wielu przedsiębiorców.

Poprzez formę ogłoszeń, z którymi może zapoznać się każdy zainteresowany możesz poszukiwać miejsc na praktyki dla uczniów, możliwości odbycia wizyt studyjnych, jak również stworzyć swój unikatowy szablon informacji, na przykład dla znalezienia gości na targi pracy, czy imprezy logistyczne. Funkcje te dostępne są tylko dla zalogowanych nauczycieli.

► Ogłoszenie w postaci podstrony.

Jeżeli masz potrzebę zamieszczenia informacji która wykracza swoją formą poza funkcjonalność arkusza ogłoszeń skontaktuj się z nami (zakładka „Kontakt”) w celu przedstawienie danej sprawy oraz możliwości wspólnego opracowanie dla niej ogłoszenia w dziale „informacje od szkół”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ