contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
KONKURS
Dowiedz się więcej o źródle współfinansowania projektu "Wielkopolska musi wiedzieć"!!! Jeżeli interesujesz się zagadnieniem unijnych środków pomocowych, to w tym dziale znajdziesz zarówno zebrane w jednym miejscu podstawowe informacje teoretyczne, jak również praktyczne uwagi z realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Unia Europejska nie ma już tajemnic - wszystkiego dowiesz się na LPB.
info
konkurs

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Damco wspiera uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Ideą konkursu "Przedsiębiorczość wspiera edukację" było pobudzenie kreatywności i zachęcenie uczniów do zapoznania się z działalnością firmy Damco.

Damco jest jednym z największych światowych dostawców rozwiązań logistycznych. Od ponad 20 lat dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klientów, gwarantując wysoką jakość obsługi. Poznański oddział świadczy usługi kontraktowe obecnie obsługujący markę Red-Bull. Mimo że oddział powstał około rok temu realizował już usługi dystrybucyjne wyrobów gotowych z magazynów buforowych do odbiorców Hoop takich jak np: sieć marketów Biedronka. Ze względu na specyfikę produktów firmy, objętych polityką HACCP, DAMCO odpowiada także za śledzenie serii podczas całego procesu.
 
Zapoznaj się z działalnością firmy Damco dzięki prezentacji



 
Celem konkursu było wymyślenie hasła promującego działalność firmy Damco na terenie Wielkopolski



► Zasady konkursu

1. Udział w konkusie mogą wziąźć uczniowie klas 3 i 4 szkół  ponagimnazjalnych będących podmiotami w projekcie „Wielkopolska musi wiedzieć” z kierunków technik logistyk, technik spedytor.

2. Każda klasa może przesłać jedną propozycję hasła

3. Konkurs trwa od 22 września do 26 września 2011

4. Zgłoszenie należy przesłać na FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM
 

5. Przed przystapieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem
 


► Nagroda
 
 NAGRODĄ JEST CAŁODNIOWA WIZYTA STUDYJNA W ODDZIALE DAMCO W ROBAKOWIE WRAZ Z POKRYCIEM KOSZTÓW TRANSPORTU DLA CAŁEJ KLASY 

WYNIIKI KONKURSU!


Sponsorem konkursu jest