contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!

O BADANIACH
Wyniki badań, relacje z wizyt, narzędzia badawcze - sprawdź to! Z jednej strony dział ten służy zaprezentowaniu i upowszechnieniu wszystkich wyników badawczych projektu, a z drugiej dalszemu zbieraniu informacji dotyczących kształcenia logistycznego. Zapoznaj się ztymi materiałami oraz weź udział w akcjach ankietowych, aby aktywnie przyczynić się do dalszego rozwoju wiedzy z zakresu kształcenia w zawodach technik logistyk i technik spedytor.
info
O BADANIACH
► Dział ten służy zaprezentowaniu i upowszechnieniu wszystkich wyników badawczych projektu oraz dalszemu zbieraniu informacji dotyczących kształcenia logistycznego.

Zapoznaj się z tymi materiałami oraz weź udział w akcjach ankietowych, aby aktywnie przyczynić się do dalszego rozwoju wiedzy z zakresu kształcenia w zawodach technik logistyk i technik spedytor.

► Prezentowanie wyników badań szkół, firm i innych podmiotów.

Jeżeli Państwa szkoła lub firma przeprowadziła lub prowadzi badania w obszarze kształcenia logistycznego lub badania dotyczącego szeroko pojętej logistyki możemy zaprezentować wyniki takich prac na LPB. Skontaktuj się z nami (zakładka „Kontakt”) w celu przedstawienia danego badania oraz możliwości wspólnego opracowania dla niego podstrony w dziale „o badaniach”. Jeżeli masz wiedzą o ciekawych pracach badawczych innych podmiotów w obszarze logistyki poinformuj nas o nich w celu sprawdzenia przez nas czy mogę one zostać zaprezentowane na LPB.
ZOBACZ RÓWNIEŻ