contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!

INFORMACJE OD FIRM
Przedsiębiorca- kluczowe ogniowo wymiany informacji! Każda firma dąży do osiągnięcia założonych celów biznesowych; coraz więcej firm dostrzega obecnie, że cele te muszą uzupełniać cele społeczne; nieliczne firmy już wiedzą, że za sukcesem obydwu powyższych celów stoi człowiek. Wykorzystaj możliwości dotarcia i poinformowania jak najszerszejgrupy osób o swoich inicjatywach i pomysłach oraz poszukuj z wykorzystaniem LPB ich uczestników i potencjalnych współrealizatorów. Nie przegap szansy pokazania że jesteś aktywnym i innowacyjnym przedsiębiorcą.
info
INFORMACJE OD FIRM
Wykorzystaj unikatową funkcjonalność portalu, która została stworzona w celu łatwego dotarcia z różnego rodzaju informacjami do wielu szkół.

- ... każda firma dąży do osiągnięcia założonych celów biznesowych,
- ... coraz więcej firm dostrzega obecnie, że cele te muszą uzupełniać cele społeczne,
- ... nieliczne firmy już wiedzą, że za sukcesem obydwu powyższych celów stoi człowiek.

Wykorzystaj możliwości dotarcia i poinformowania jak najszerszej grupy osób o swoich inicjatywach i pomysłach oraz poszukuj z wykorzystaniem LPB ich uczestników i potencjalnych współrealizatorów wśród nauczycieli, uczniów, ich rodziców.

Nie przegap szansy pokazania że jesteś aktywnym i innowacyjnym przedsiębiorcą.

Ogłoszenie w postaci podstrony.

Jeżeli masz potrzebę zamieszczenia informacji która wykracza swoją formą poza funkcjonalność arkusza ogłoszeń skontaktuj się z nami (zakładka „Kontakt”) w celu przedstawienie danej sprawy oraz możliwości wspólnego opracowanie dla niej ogłoszenia w dziale „informacje od firm”.
ZOBACZ RÓWNIEŻ