contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
LOGISTYKA
Logistyka - czym jest, jak się ją definiuje, jak powstała, jak ewoluuje?! Wyższa Szkoła Logistyki, pierwsza w Polsce uczelnia wyższa, która podjęła misję upowszechniania i rozwoju wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej współczesnej logistyki kontynuuje te działania również za pośrednictwem LPB. Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów, poznaj punkt widzenia wykładowców, którzy są jednocześnie praktykami biznesu, przekonaj się jak bardzo nawet o tym nie wiedząc jesteś logistykiem.
info
bottom
KALENDARZ
bottom
KONKURS
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat akcji.
button-more
bottom
Transport jest potrzebny
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bez transportu świat się zatrzymuje.

Ideą kampanii jest uświadomienie wagi transportu, zarówno dla gospodarki, jak i dla każdego z nas. Ponadto, naszym celem jest również edukacja w zakresie bezpieczeństwa drogowego.Transport wpływa na rozwój makroekonomiczny – i odwrotnie. Nie odczuwamy jednak tego sprzężenia w naszym życiu. Dotyczy nas „codzienna” logistyka. Świeży jogurt w lodówce, przywieziony z oddalonego o 300 kilometrów magazynu. Herbata, która przypłynęła do portu w Hamburgu z Indii, a następnie pokonała drogę 620 kilometrów nim znalazła się na półce w naszym ulubionym sklepie osiedlowym oraz pieczywo, które szybko zostało przetransportowane z pobliskiej piekarni, by jeszcze ciepłe trafić na nasz stół...

Partnerami kampanii są:
► Więcej na temat akcji „Transport jest potrzebny” na stronie internetowej: www.transport-jest-potrzebny.pl oraz na Facebooku .Z najciekawszymi pracami można zapoznać się korzystając z poniższych linków.
- Psia historia (Monika Gorbaczyńska)
- Opowieść o merbau (Eliza Kłosowicz)
- Historia jednej przesyłki (Beata Bartkowiak)
- Transport z rana jak śmietana! (Marek Antoszczak)


WSL o akcji Grupy Raben - dowiedz się więcej!

Kampania Grupy Raben jest niezwykle istotna, gdyż na co dzień nie zdajemy sobie często sprawy z tego, że bez transportu nic by nie funkcjonowało. Jak mówimy o transporcie – zazwyczaj narzekamy na TIRy korkujące drogę, smog wywołany spalinami i tym podobne rzeczy. Dzięki Grupie Raben ludzie spojrzą na transport inaczej dostrzegając jego olbrzymią rolę w naszym życiu i dlatego wspieramy kampanię Transport jest potrzebny – zauważa Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Logistyki oraz Pracownik ds. upowszechniania informacji o projekcie.