contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
O PROJEKCIE
Dowiedz się więcej o projekcie "Wielkopolska musi wiedzieć"! Dowiedz się dlaczego wielkopolska musi wiedzieć, czego ta wiedza ma dotyczyć, oraz poznaj korzyści jakie przyniesie dla Ciebie projekt. Zawarte w tym dziale szczegółowe informacje dotyczące projektu pozwolą na pełne zrozumienie istoty działania Wyższej Szkoły Logistyki w obszarze ponadgimnazjalnej edukacji logistycznej.
info
Serwis e-learningowy e-bit
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serwis e-learningowy e-bit.edu.pl poszerzył ofertę kursów on-line z zakresu Traceability o wideo szkolenia. Jest to zapis wideo tradycyjnych warsztatów, które podczas Kongresu Logistycznego prowadzili najlepsi na polskim rynku eksperci z zakresu Traceability.

Korzyści ze zrealizowania szkoleń wideo: to wiedza i umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania śledzeniem towarów na rynku, czyli zdobycie:
  • kwalifikacji do oceny korzyści z wdrożenia Traceability
  •  zdolności postępowania w sytuacji kryzysowej
  • kompetencji w zastosowaniu standardów GS1 przy wycofaniu towarów z rynku

Wideo szkolenie jest wzbogacone o prezentacje i quizy, co pozwala na lepsze zrozumienie materiału a tym samym umożliwia efektywną i przyjemną naukę. Połączenie e-learningu i tradycyjnych warsztatów - to innowacyjne podejście do skutecznego nauczania on-line, to ułatwienie w zdobywaniu wartościowej wiedzy i umiejętności, sprawdź http://e-bit.edu.pl/wideoszkolenia