contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
O PROJEKCIE
Dowiedz się więcej o projekcie "Wielkopolska musi wiedzieć"! Dowiedz się dlaczego wielkopolska musi wiedzieć, czego ta wiedza ma dotyczyć, oraz poznaj korzyści jakie przyniesie dla Ciebie projekt. Zawarte w tym dziale szczegółowe informacje dotyczące projektu pozwolą na pełne zrozumienie istoty działania Wyższej Szkoły Logistyki w obszarze ponadgimnazjalnej edukacji logistycznej.
info
Tu może być podstrona Twojej szkoły / firmy !
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prezentowanie "dobrych praktyk" z zakresu współpracy.

W tym dziale może istnieć podstrona Twojego przedsiębiorstwa lub Twojej szkoły poświęcona przedstawieniu inicjatyw z zakresu współpracy pomiędzy edukacją i biznesem.
  • Jeżeli dana firma prowadzi unikatową, ciekawą lub po prostu wartą zaprezentowania współpracę ze szkołą/szkołami nie tylko w zakresie kształcenia logistycznego lecz w ogólnym obszarze wspierania edukacji (systemy stypendialne, organizacja konkursów, programy partnerskie itp.), którą należało by nagłośnić i przedstwić jako przykład dobrej praktyki to LPB jest do tego najlepszym miejscem.   
  • Jeżeli dana szkoła realizuje inicjatywy w zakresie współpracy z pracodawcami wychodzące poza zakres obowiązkowych praktyk zawodowych dla uczniów, to również wskazane jest ich zaprezentowanie na LPB.

Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia inicjatywy oraz wspólnego opracowanie dla niej podstrony w dziale „razem możemy więcej”.