contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
O PROJEKCIE
Dowiedz się więcej o projekcie "Wielkopolska musi wiedzieć"! Dowiedz się dlaczego wielkopolska musi wiedzieć, czego ta wiedza ma dotyczyć, oraz poznaj korzyści jakie przyniesie dla Ciebie projekt. Zawarte w tym dziale szczegółowe informacje dotyczące projektu pozwolą na pełne zrozumienie istoty działania Wyższej Szkoły Logistyki w obszarze ponadgimnazjalnej edukacji logistycznej.
info
bottom
KALENDARZ
bottom
KONKURS
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat akcji.
button-more
bottom
Korzyści dla szkół z uczestnictwa w projekcie
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
► Korzyści szkół płynące z uczestnictwa w projekcie:
  1. Dostęp do pomocy naukowych.
  2. Dostęp do łatwego i darmowego narzędzia komunikowania się z wieloma przedsiębiorcami - możliwość zamieszczania ogłoszeń o poszukiwaniu miejsc na praktyki, poszukiwania firm do przeprowadzenie wizyty studyjnej.
  3. Możliwość szybkiego i łatwego konsultowania problemów i pomysłów nauczycieli z praktykamii biznesu poprzez fora internetowe.
  4. Stworzenie dotąd niedostępnych możliwości zaangażowania praktyków biznesu w proces kształcenia.
  5. Promocja szkoły - na portalu internetowym LPB znajdować się będzie zakładka SZKOŁY zawierająca informacje o podmiotach, które wezmą udział w badaniach. Każda szkoła będzie miała możliwość współ edytowania swojej zakładki – współtworzenie portalu.
  6. Pomoc absolwentom w rozpoczęciu kariery zawodowej.