contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
AKTUALNOŚCI
Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami! Tak wiele wydarzeń, informacji i inicjatyw dotyczących kształcenia w zawodach technik logistyk i technik spedytor zostało... niezauważone. Zmieńmy to ! Logistyczna Platforma Badawcza daje możliwość bieżącego informowania o wszystkim co dotyczy kształcenia logistycznego i rynku pracy dla absolwentów tych kierunków. Już nic nie zostanie niezauważone, przeoczone, niedocenione i zapomniane, teraz o wszystkim dowiesz się na LPB.
info
AKTUALNOŚCI
Modernizacja kolei
                              źródło: https://www.youtube.com/watch?v=THMlJu0qU94

Jeżeli interesuje Was temat modernizacji polskiej kolei, z pewnością powinniście zapoznać się z filmem z serii filmów edukacyjnych PKP Polskich Linii Kolejowych dostępnym w serwisie youtube.com pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=THMlJu0qU94. Zarządca infrastruktury zdradza w nim, ile podkładów potrzeba do ułożenia 1 km toru, ile metrów podtorza wzmacnia w ciągu doby maszyna AHM 60, a także przy jakim łączeniu szyn charakterystyczy dla naszych kolei stukot jest wyraźnie słyszany.

Gorąco zapraszamy także do obejrzenia filmu o transporcie intermodalnym, w którym kolej często odgrywa główną rolę http://www.youtube.com/watch?v=2HZ4XC5NrfI&list=PLF88EE4C9553515A9&index=4&feature=plpp_video. Na naszym portalu znajdziecie także wiele innych ciekawych filmów dotyczących tematyki transportowej, które dostępne są na naszym portalu, także w wersji do ściągnięcia.
Filmy znajdziecie tutaj.


18.10.2013