contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
AKTUALNOŚCI
Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami! Tak wiele wydarzeń, informacji i inicjatyw dotyczących kształcenia w zawodach technik logistyk i technik spedytor zostało... niezauważone. Zmieńmy to ! Logistyczna Platforma Badawcza daje możliwość bieżącego informowania o wszystkim co dotyczy kształcenia logistycznego i rynku pracy dla absolwentów tych kierunków. Już nic nie zostanie niezauważone, przeoczone, niedocenione i zapomniane, teraz o wszystkim dowiesz się na LPB.
info
AKTUALNOŚCI
Szkolne inicjatywy logistyczne
 
Uczniowie z ZS w Dąbrowicy w trakcie "Nocy z logistyką"

Zespół Szkół w Dąbrowicy im. prof. Jana Zdzisława Włodka już od dawna aktywnie współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki, w ramach projektów unijnych „Wielkopolska Musi Wiedzieć” oraz „Wirtualne Laboratoria - sukces innowacji” realizowanych przez uczelnię. Nauczycielka kształcąca w zawodzie technik logistyk, Pani Krystyna Migdał, w celu urozmaicenia nauki uczniom, w tym przekazania im informacji o praktycznych aspektach przyszłej pracy zawodowej, organizuje wiele ciekawych inicjatyw i działań w tym zakresie. Ostatnio informowaliśmy o II Szkolnych Warsztatach Logistycznych, które odbyły się w szkole 11 stycznia, a ich tematem była ekologistyka. W warsztatach uczestniczyła młodzież należąca do Szkolnego Klubu Logistyki, działającego na terenie placówki od września 2010 roku. Informowaliśmy także, że Szkolny Klub Logistyki wydaje co miesiąc gazetę logistyczną pt. „Just In Time”.

Tym razem uczniowie zrzeszeni w ramach klubu, a także ich przyjaciele, zorganizowali „Noc z logistyką”, w ramach której grano w kalambury logistyczne, oglądano filmy oraz bawiono się przy układaniu puzzli. Tematyczne zabawy połączono z integracyjną kolacją przy potrawach z grilla, przyrządzanych przez samych uczniów. Galerię zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie Zespołu Szkół w Dąbrowicy im. prof. Jana Zdzisława Włodka zapraszają także do lektury najnowszego numeru gazety logistycznej „Just in Time”.
 
15.07.2013