contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
AKTUALNOŚCI
Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami! Tak wiele wydarzeń, informacji i inicjatyw dotyczących kształcenia w zawodach technik logistyk i technik spedytor zostało... niezauważone. Zmieńmy to ! Logistyczna Platforma Badawcza daje możliwość bieżącego informowania o wszystkim co dotyczy kształcenia logistycznego i rynku pracy dla absolwentów tych kierunków. Już nic nie zostanie niezauważone, przeoczone, niedocenione i zapomniane, teraz o wszystkim dowiesz się na LPB.
info
AKTUALNOŚCI
Zestawy edukacyjne SKK
 
Partner WSL – firma SKK S.A. przygotowała innowacyjne zestawy pomocy dydaktycznych, umożliwiające uczniom szkół ponadgimnazjalnych korzystanie z urządzeń, aplikacji i rozwiązań, które powszechnie używane są przez przedsiębiorstwa logistyczne.

Dzięki zestawom, podczas zajęć laboratoryjnych uczniowie mogą się nauczyć obsługi terminala z oprogramowaniem logistycznym, korzystania z tagów RFID oraz przygotowywania etykiet logistycznych. Każdy zestaw zawiera przykładowy konspekt zajęć przygotowany we współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu.

Firma SKK S.A. dotrze bezpośrednio do wszystkich zainteresowanych szkół ponadgimnazjalnych, kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor.

Oferta - Zestaw Edukacyjny SKK
List polecający

Kontakt do firmy SKK. S.A.:

Wojciech Rajkowski
Menedżer ds. Kluczowych Klientów
Kierownik Oddziału SKK w Poznaniu
GSM: +48 601 460 291
wojciech.rajkowski@skk.com.pl
05.06.2013