contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!
AKTUALNOŚCI
Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami! Tak wiele wydarzeń, informacji i inicjatyw dotyczących kształcenia w zawodach technik logistyk i technik spedytor zostało... niezauważone. Zmieńmy to ! Logistyczna Platforma Badawcza daje możliwość bieżącego informowania o wszystkim co dotyczy kształcenia logistycznego i rynku pracy dla absolwentów tych kierunków. Już nic nie zostanie niezauważone, przeoczone, niedocenione i zapomniane, teraz o wszystkim dowiesz się na LPB.
info
AKTUALNOŚCI
Żeby zrozumieć trzeba zobaczyć.

Firma PROMAG S.A już od wielu lat bezpośrednio i pośrednio wspiera rozwój edukacji logistycznej. W ramach działań bezpośrednich można zaliczyć przede wszystkie aktywną współprace z Wyższą Szkołą Logistyki (udział w projektach i inicjatywach nakierowanych na poprawę jakości kształcenie ponadgimnazjalnego oraz wyższego w obszarze logistyki). PROMAG S.A również w ramach swojej podstawowej działalności biznesowej podejmuje działania, które wywierają pozytywny wpływ na kształcenie logistyczne. Do tego rodzaju działań można zaliczyć założenie i ciągłą rozbudowę bazy filmów na platformie YouTube prezentujące poszczególne produktu firmy PROMAG S.A – filmy te mają dużą wartość dydaktyczną ponieważ obrazują uczniom działanie urządzeń i systemów o których uczą się z książek.

Zapraszamy do zapoznania się i korzystania z tych materiałów oraz gratulujemy firmie PROMAG S.A udanego przedsięwzięcia.Do celów dydaktycznych można wykorzystać również bardzo wiele materiałów zamieszczonych na stronie internetowej firmy PROMAG S.A – przykładowy materiał:
- animacja obrazujące zasadę działania doku przeładunkowego (dół strony www).

30.05.2012