contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!

ANKIETY ON-LINE
Zadajemy pytania, zbieramy odpowiedzi, prezentujemy wyniki! Dalsze pozyskiwanie opinii z rynku edukacyjnego i rynku pracy będzie prowadzone z wykorzystaniem narzędzia, które w bardzo szybki i bezproblemowy sposób pozwoli respondentom wyrazić swoje zdanie i przekazać je do dalszych analiz. Ankiety będę w pełni anonimowe, natomiast tematy danych kampanii ankietowych będą uwzględniały Państwa uwagi oraz propozycje. Jeżeli masz pomysł na temat ankietyskontaktuj się z nami.
info
ANKIETY ON-LINE
► Monitoringu rynku edukacyjnego oraz rynku pracy w zakresie zawodów technik logistyk i technik spedytor musi być procesem ciągłym.

Dalsze pozyskiwanie opinii z rynku edukacyjnego i rynku pracy będzie prowadzone z wykorzystaniem narzędzia, które w bardzo szybki i bezproblemowy sposób pozwoli respondentom wyrazić swoje zdanie i przekazać je do dalszych analiz.

Tematy kampanii ankietowych.

Tematy danych kampanii ankietowych będą uwzględniały Państwa uwagi oraz propozycje. Jeżeli masz pomysł na temat ankiety skontaktuj się z nami (zakładka „Kontakt”) w celu zaproponowania danego obszaru badawczego oraz wspólnego przygotowania kwestionariusza ankietowego.

- ankiety są w pełni anonimowe -

test na III Panel WMW
test
test
ZOBACZ RÓWINIEŻ