contact
dots
map
dots
home
login:hasło:
...nie masz jeszcze konta? zarejestruj się!

O SZKOŁACH
Szkoła - centrum rynku edukacyjnego i nie tylko! To szkoła jest początkiem długiej drogi każdego człowieka ku wejściu na rynek pracy i rozpoczęciu kariery zawodowej. To od jakości wykształcenia jakie otrzyma absolwent i jego zaangażowania w proces nauki zależy pozycja na rynku pracy. Dlatego tak ważne jest wspieranie szkół w rozwijaniu potencjału dydaktycznego oraz uświadamianiu uczniów że nauka to dar, a nie obowiązek. Tym wspieraniem jest również prezentowanie tych szkół, podkreślanie znaczenia ich wysiłków dla jakości kształcenia logistycznego.
info
bottom
KALENDARZ
bottom
KONKURS
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat akcji.
button-more
bottom
O SZKOŁACH
Szkoła – centrum rynku edukacyjnego i nie tylko.

To szkoła jest początkiem długiej drogi każdego człowieka ku wejściu na rynek pracy i rozpoczęciu kariery zawodowej. To od jakości wykształcenia jakie otrzyma absolwent i jego zaangażowania w proces nauki zależy pozycja na rynku pracy. Dlatego tak ważne jest wspieranie szkół w rozwijaniu potencjału dydaktycznego oraz uświadamianiu uczniów że nauka to dar, a nie obowiązek. Tym wspieraniem jest również prezentowanie tych szkół, podkreślanie znaczenia ich wysiłków dla jakości kształcenia logistycznego.
 
Prezentowanie ciekawych inicjatyw w obszarze kształcenia logistycznego podejmowanych przez szkoły.

Edukacja to nie tylko pobieranie nauk w ławie szkolnej, to także umiejętność zarażenia pasją do wykładanego przedmiotu i umożliwienie „dotknięcia” materii nauczanej dziedziny i tym samym zaszczepienie w uczniach ciekawości i chęci pogłębiania swojej wiedzy. Szkoły otwierają się na szereg nowych inicjatyw oraz same kreują nowe przestrzenie w których styka się teoria z praktyką aby umożliwić swym uczniom bliższy kontakt z tematem logistyki. Jeśli twoja szkoła może się pochwalić takimi przedsięwzięciami i chce zaprezentować swoje działania przed szerszym gronem napisz do nas, a my umieścimy taka informację na naszej platformie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ